Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kalisty - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

919 000 zł72 m² 1,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:43 200 m²

Siedlisko w sercu Warmii ponad 4 hektary ciszy, zieleni i harmonii Kalisty | gmina Świątki | dom 72 m | lasy | łąki | budynki gospodarcze Zanurz się w przestrzeni, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Unieszewo(Kalisty + 25 km)

790 000 zł225 m² 3 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Dom z potencjałem w Unieszewie - stan surowy częściowo zamknięty Warmia | 225,6 m | działka 1428 m | 1 090 000 zł Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Brąswałd

Brąswałd(Kalisty + 17 km)

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć, zwolnić tempo i cieszyć się bliskością natury? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. W miejscowości Brąswałd, gm. Dywity,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Jaroty,Olsztyn(Kalisty + 25 km)

2 980 000 zł218,70 m² 13 625,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowa cena jaroty - wyjątkowy dom Zatopiony w zieleni dom o pow. użytkowej 218,79 ( w tym 40 metrowy garaż ) zlokalizowany na olsztyńskim osiedlu Jaroty. Dom, o charakterze rezydencji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wynki

Wynki(Kalisty + 18 km)

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferta dostępna W pepper house Wolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości Wynki atuty nieruchomości: - dom całoroczny, - duża działka - gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Domagały

Kieźliny(Kalisty + 24 km)

1 499 000 zł134 m² 11 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Kieźliny, gm.Dywity - Oferujemy do sprzdaży Dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin lub prowadzenia działalności gospodarczej w oddzielym budynku. - w skład nieruchomosci wchodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Gutkowo,Olsztyn(Kalisty + 25 km)

1 820 000 zł275,40 m² 6 608,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa w Olsztynie z widokiem na jezioro Krzywe Dom parterowy (dwa poziomy parteru) z użytkowym poddaszem, położony na skrajnej działce ( 873m2), otoczony z trzech stron przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Spręcowo

Spręcowo(Kalisty + 17 km)

5 950 000 zł900 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:331 848 m²

Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Dajtki,Olsztyn(Kalisty + 25 km)

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

MB Nieruchomości oferuje sprzedaż domu na osiedlu Dajtki. Dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 120 m2 z możliwością adaptacji poddasza o 90.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Morąg(Kalisty + 18 km)

499 000 zł270 m² 1 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale na działce o powierzchni 536 m znajdują się dwa budynki: komfortowy dom mieszkalny o powierzchni mieszkalnej ok. 113 m (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Różnowo

Różnowo(Kalisty + 22 km)

1 149 000 zł253,90 m² 4 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny w Różnowie - jednej z najchętniej wybieranych miejscowości pod Olsztynem. Zaledwie 10 minut jazdy od miasta, w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisty,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł72 m² 15 958,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:103 000 m²

Siedlisko w sercu Warmii ponad 10 hektarów ciszy, zieleni i harmonii Kalisty | gmina Świątki | dom 72 m | lasy | łąki | budynki gospodarcze Zanurz się w przestrzeni, gdzie czas.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij